Zbiórka na terenie szkoły trwa od 10 grudnia 2022 r. do 29 stycznia 2023 r.
Szkolni wolontariusze będą dostepni codziennie,
na każdej długiej przerwie, na szkolnych korytarzach :):):)
Zachęcamy do udziału w akcji.
Magdalena Sałamacha
Dorota Manarczyk