• Godzina dostępności

        •         

          Rodziców/Prawnych Opiekunów uczniów prosimy o wcześniejsze umówienie się na spotkanie z nauczycielem
          poprzez e- dziennik lub e-mail.

          GODZINA DOSTĘPNOŚCI 2022/23

          L. p.

          Nazwisko i imię nauczyciela

          Dzień

          Godzina

          Miejsce

          1.  

          BanachPaweł*

          wtorek

          8.55 - 9.40

          PN

          1.  

          BargielskaTeresa

          wtorek

          16.30 - 17.30

          świetlica

          1.  

          Bogucka-Hebda Dorota

          czwartek

          7.50 - 8.50

          sala 217

          1.  

          Bryska Sylwester*

          środa

          9.45 - 10.45

          PN

          1.  

          Budzyńska Małgorzata

          wtorek

          15.40 -16.40

          PN - wf

          1.  

          Bundyra Agnieszka

          wtorek

          11.00 - 12.00

          PN

          1.  

          Denuszek Małgorzata

          wtorek

          15.35 -16.35

          biblioteka

          1.  

          Domagała Magdalena

          środa

          15.00 - 16.00

          sala 207

          1.  

          Dros Ksawery

          piątek

          7.00 - 8.00

          sala 201

          1.  

          Durek Paulina

          poniedziałek

          17.00-18.00

          świetlica

          1.  

          Giedasz Agata

          środa

          14.50 - 15.50

          sala 213

          1.  

          Golba Patrycja*

          czwartek

          10.50 - 11.50

          PN

          1.  

          Gołaski Wojciech*

          poniedziałek

          11.50 - 12.50

          PN - wf

          1.  

          Górska Beata

          piątek

          7.00 - 8.00

          sala 312

          1.  

          Izdebska Anna

          poniedziałek

          15.00 -16.00

          PN

          1.  

          Izdebska Bożena

          środa

          7.00 - 8.00

          PN

          1.  

          Jackowska Katarzyna

          czwartek

          11.30 - 12.30

          PN

          1.  

          Jakubowska Anna

          wtorek

          9.40 -10.40

          PN

          1.  

          Janusek Agnieszka

          środa

          12.00 - 13.00

          sala 214

          1.  

          Jurgielewicz Łukasz

          wtorek

          16.30 - 17.30

          sala 117

          1.  

          Karewicz-Zapadko Patrycja

          wtorek

          11.30 - 12.30

          PN

          1.  

          Kobylarczyk Elżbieta

          środa

          14.50 -15.50

          PN

          1.  

          Koch Małgorzata

          poniedziałek

          11.30 -12.30

          PN - wf

          1.  

          Kołodziejczuk Elżbieta

          czwartek

          15.00 - 16.00

          gabinet 218

          1.  

          Kołodziejczyk Dorota

          czwartek

          7.50 - 8.50

          PN

          1.  

          Komorowska Joanna

          wtorek

          15.00 - 16.00

          sala 221

          1.  

          Kosińska Natalia

          wtorek

          7.50 - 8.50

          PN

          1.  

          Król Katarzyna

          czwartek

          14.45 – 15.45

          PN

          1.  

          Kowalska Lidia*

          wtorek

          7.50 - 8.50

          PN

          1.  

          Kunert Katarzyna

          poniedziałek

          15.35 -16.35

          PN

          1.  

          Kutyła Joanna

          poniedziałek

          13.00 - 14.00

          świetlica

          1.  

          Kwiatkowska-Sobieraj Maryla

          wtorek

          15.45 - 16.45

          PN

          1.  

          Leciejewska-Gołębiewska Sylwia

          czwartek

          15.00 - 16.00

          salka BFB

          1.  

          Ładowska Grażyna

          piątek

          7.00 - 8.00

          gabinet lekarski

          1.  

          Majchrzak Renata

          wtorek

          15.00 - 16.00

          gabinet 216

          1.  

          Makarska Małgorzata

          poniedziałek

          15.45 - 16.45

          PN

          1.  

          Manarczyk Dorota

          środa

          15.15 - 16.15

          biblioteka

          1.  

          Messaound Nacer Wiesława

          poniedziałek

          16.00 - 17.00

          gab. kierownika świetlicy

          1.  

          Michalski Szymon

          czwartek

          7.00 - 8.00

          sala 301

          1.  

          Mieczkowska Elżbieta

          wtorek

          14.45 - 15.45

          sala 8

          1.  

          Modelewska Izabela

          piątek

          8.50 - 09.50

          PN

          1.  

          Nowak Małgorzata

          wtorek

          7.50 - 8.50

          PN

          1.  

          Pełka Katarzyna

          środa

          7.45 -  8.45

          sala 3

          1.  

          Piętko Agnieszka

          piątek

          15.40 - 16.40

          sala 304

          1.  

          Romanik Izabela*

          poniedziałek

          7.00 - 8.00

          PN

          1.  

          Sałamacha Magdalena

          środa

          12.40 - 13.40

          PN

          1.  

          Saniewski Robert

          poniedziałek

          14.40 - 15.40

          PN - wf

          1.  

          Sądzyńska Karolina

          wtorek

          10.00 - 11.00

          świetlica

          1.  

          Skobel Renata

          czwartek

          7.00 - 8.00

          sala 304

          1.  

          Spiechowicz Wioletta

          czwartek

          7.00 - 8.00

          PN

          1.  

          Sychowicz Anna

          wtorek

          15.35 - 16.35

          biblioteka

          1.  

          Szafrańska Joanna

          poniedziałek

          12. 40 - 13. 40

          PN

          1.  

          Szczygielska Mariola

          poniedziałek

          7.00 - 8.00

          sala 213

          1.  

          Śleszyński Łukasz

          środa

          7.50 - 8.50

          sala 215

          1.  

          Tkaczyk Beata*

          czwartek

          7.50 - 8.50

          PN

          1.  

          Trzcińska Marta

          poniedziałek

          7.00 - 8.00

          sala 305

          1.  

          Urbanowicz-Sobolewska Adelina*

          poniedziałek

          15.45 - 16.45

          PN

          1.  

          Wargin Ewa

          wtorek

          11.35 - 12.35

          PN

          1.  

          Zalewska Alicja

          piątek

          7.00 - 8.00

          PN

          1.  

          Żak Iwona

          piątek

          7.00 - 8.00

          PN

          1.  

          Żebrowska Marta

          wtorek

          16.30 - 17.30

          świetlica

          1.  

          Żochowska Ewa

          poniedziałek

          15.30 - 16.30

          gabinet dyrektora

           

          * dyżur co dwa tygodnie

           

           

    • Kontakty

      • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 185 IM. UNICEF
      • sp185@eduwarszawa.pl
      • (+22) 613 58 78, fax (+22) 613 48 64
      • ul. Gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego 31 03-982 Warszawa Poland
    • Logowanie

  • Nasze media społecznościowe

  • Deklaracja dostępności cyfrowej i architektonicznej

  • Biuletyn informacji publicznej
  •  

    Budynek i teren szkoły objęte są monitoringiem wizyjnym