• Rok szkolny 2021/2022


      •  SUKCESY JĘZYKOWE


        LAUREACI OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY OLIMPUS - SESJA WIOSENNA
        Franciszek Czarnecki – 6a
        Aleksandra Oklińska – 7b
        Mateusz Koch – 7d
        Oskar Kołodziejek – 7b
        Karolina Hetmańska – 8f
        Ignacy Klepka – 8d
        Maja Budzińska – 8c
        Izabela Matyjasiak – 8c
        Pola Wacowska – 8f

        GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!!!

        LAUREACI OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY OLIMPUS - SESJA JESIENNA

        Jan Langhans  kl. 5c

        Rafał Marczak  kl. 8c

        Ignacy Klepka  kl.8d

        Pola Wacowska- Jastrzębska  kl. 8f

        Karolina Hetmańska  kl. 8f

        Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

        LAUREACI OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY OLIMPUS - SESJA ZIMOWA

        Klasa V :

        Konrad Jaczewski – II miejsce

        Klasy VI :

        Joanna Pucyk – IX miejsce

        Alicja Kiersnowska – IX miejsce

        Klasy VII :

        Michał Chmiel – III miejsce

        Anna Ambrozik – V miejsce

        Maciej Wrona – VII miejsce

        Martyna Łach – IX miejsce

        Julia Olzak – X miejsce

        Klasy VIII :

        Katarzyna Ślusarz – I miejsce

        Joanna Gajewicz – II miejsce

        Katarzyna Kowalczyk – V miejsce

        Zuzanna Dobek – VII miejsce

         


        SUKCESY MUZYCZNE


        SZKOLNY KONKURS PIOSENKI ŚWIATECZNEJ "NIECH KOLĘDA SIĘ NIESIE PO ŚWIECIE"

        I MIEJSCE - AMELIA POGORZELSKA
        II MIEJSCE ex aequo - Liwia Duraj i Jan Sałamacha
        III miejsce: Cyprian Marciniak, Gabriela Kupis i Hanna Jurgielewicz
        wyróznienie: Maria Jurgielewicz

        DZIELNICOWY KONKURS "Z PIEŚNIĄ KU WOLNOŚCI"
        SOLIŚCI KLAS 1-3
        II MIEJSCE :
        - HANIA ZAKOŚCIELNA
        SOLIŚCI KLAS 4-8

        I MIEJSCE - MIKOŁAJ RZEPECKI KLASA 4B

        SZKOLNY KONKURS PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ "NASZA NIEPODLEGŁA"
        I MIEJSCE - AMELIA POGORZELSKA Z KLASY 8F
        II MIEJSCE EX AEQUO:
        - MIKOŁAJ RZEPECKI Z KLASY 4B
        - ZESPÓŁ Z KLASY 8A
        MAŁGORZATA SZLACHTA, JOANNA PUCYK, GABRIELA PERKOWSKA, MARIA ROMANOWICZ
        III MIEJSCE - NATASZA TYRYŁŁO Z KLASY 6B

        WYRÓŻNIENIA:
        BARTOSZ GÓRKA Z KLASY 5D
        JULIA LASKOWSKA Z KLASY 5D
        MILENA SARNIEWICZ Z KLASY 5C

        WARSZAWSKI FESTIWAL PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ "ZAPYTAJ O POLSKĘ"

        I MIEJSCE - Hanna Zakościelna - To nasza Ojczyzna - kategoria soliści - klasy 1-3
        II MIEJSCE - Amelia Pogorzelska W zielone gramy - kategoria soliści -  klasy 7-8
        III MIEJSCE - Mikołaj Rzepecki - Siekiera motyka - kategoria soliści -  klasy 4-6

        XIV DZIELNICOWY KONKURS PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ "ZAKAZANE PIOSENKI"
        Hanna Zakościelna - wyróżnienie.


        SUKCESY PLASTYCZNE

        SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNYFOTOGRAFICZNY

        Prace plastyczne:

        I miejsce: Ania Niemierka 5a

        II miejsce: Hania Majewska 7b

        III miejsce: Krystian Kasprzycki 4a

        Wyróżnienie: Wanessa Gawryszewska 7c

        Stanislav Levchuk 7c

         

        Fotografie:

        I miejsce: Szymon Kozłowski 7c

        II miejsce: Jan Olzak 1b

        III miejsce: Mateusz Siedlecki 4b

        Wyróżnienie: Tomek Makowiecki 4a

        Adrian Zaremba 6a

        Nagroda specjalna: Mikołaj Rzepecki 4b

        SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "WAKACYJNA MAPA WSPOMNIEŃ"
        I MIEJSCE -Mikołaj Rzepecki klasa 4b

        II MIEJSCE - Helena Jędrysiak 4a

        III MIEJSCE - Emilia Rybińska klasa 4a
        WYRÓŻNIENIA: Piotr Pasternak kl.4c
                                 Maks Kruk 7b
        SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "SZCZĘŚLIWE DRZEWO PRZYJAŹNI, DRZEWO MARZEŃ, DRZEWO ZDARZEŃ..."
        I MIEJSCE -M. Kupis klasa 3b
        II MIEJSCE - M. Filipczyńska klasa 5b
        III MIEJSCE - M. Klepka klasa 5c
        WYRÓŻNIENIA: S. Kowalski klasa 6a
                                H. Jędrysiak klasa 4a
                                N. Kalisz klasa 6a
         

        SUKCESY SPORTOWE

        WARSZAWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE II Miejsce w Dzielnicy

        Reprezentacja dziewcząt w składzie:

        1. Marcelina Sieczka
        2. Zosia Zawieska
        3. Marcelina Kubiak
        4. Hania Sieczka
        5. Zosia Grzywińska
        6. Maja Sulewska
        7. Hania  Oracz                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

        WARSZAWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY INDYWIDUALNE  BIEGI PRZEŁAJOWE       

         I Miejsce w Dzielnicy 🎖Hania Sieczka 👏👏👏                                                                                         

         IV Miejsce w Dzielnic🥉 Zosia Grzywińska 👏👏👏   

         III Miejsce w Dzielnicy🥉 Antek Beli👏👏👏


         

    • Kontakty

      • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 185 IM. UNICEF
      • sp185@edu.um.warszawa.pl
      • (+22) 613 58 78, fax (+22) 613 48 64
      • ul. Gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego 31 03-982 Warszawa Poland
    • Logowanie

  • Nasze media społecznościowe

  • Deklaracja dostępności cyfrowej i architektonicznej

  • Biuletyn informacji publicznej
  •  

    Budynek i teren szkoły objęte są monitoringiem wizyjnym