Menu

Szkolne konkursy kl.IV - VII Szkolne konkursy kl. 0 - III Wyniki szkolnych konkursów

Szkolne konkursy kl. 0 - III

LP.

NAZWA KONKURSU

TERMIN

ORGANIZATOR

1.

Czytam ze zrozumieniem dla klas III

luty

Katarzyna Siedlec

2.

Dzielnicowe i szkolne Tabliczka mnożenia, klasy II i III

zgodnie z harmonogramem dzielnicy

Renata Skobel / J.Szafrańska

3.

Szkolna olimpiada  matematyczna dla  klas III – przed konkursem dzielnicowym – laureaci wezmą udział w dzielnicowym.

zgodnie z harmonogramem dzielnicy

Agnieszka Piętko/ Marta Trzcińska

4.

Choineczka mała.

listopad

R.Skobel/K. Siedlec

5.

Organizacja Dzielnicowego Konkursu Piosenki.

zgodnie z harmonogramem dzielnicy

A.Piętko/E.Wargin

6.

Szkolny konkurs piosenki – laureaci wezmą udział w konkursie dzielnicowym.

Zgodnie z harmonogramem

A.Piętko/E.Wargin

7.

Psia gwiazdka –akcja charyt. / konkurs.

wrzesień /grudzień

Agnieszka Piętko

8.

Wiersz o szkole.

październik

Marta Trzcińska

9.

Ozdoba z motywem serduszkowym.

luty

L. Kowalska

10

Prezentacja multimedialna (na temat hasła roku).

luty

L. Kowalska

11.

Fotorelacja z lekcji.

maj

L. Kowalska

12.

Dzielnicowy Konkurs Znajomości Literatury .

zgodnie z harmonogramem dzielnicy

B. Górska

13.

Ortograficzny – szkolny i dzielnicowy klasy III

zgodnie z harmonogramem dzielnicy

B. Górska

14.

Konkurs rozwiązywanie zadań tekstowych dla uczniów klas II

marzec

Dorota Kołodziejczyk

15.

Konkurs rozwiązywanie zadań tekstowych dla uczniów klas II

wg harmonogramu konkursów dzielnicowych

Dorota Kołodziejczyk

16.

Konkurs czytania ze zrozumieniem na poziomie klas II

maj

Ewa Wargin

17.

Szkolny Koncert Kolęd i pastorałek dla klas I - III

grudzień

D. Kołodziejczyk/ Ewa Wargin

18.

Konkurs plastyczny „Jesień wokół nas” dla oddziału przedszkolnego

październik

O. Czajka, K. Pełka

19.

Konkurs plastyczny „Ozdoba bożonarodzeniowa” dla oddziału przedszkolnego

grudzień

O. Czajka, K. Pełka

20.

Konkurs plastyczny „Pisanka wielkanocna” dla oddziału przedszkolnego

marzec

O. Czajka, K. Pełka

21.

Konkurs recytatorski „Wiosna” dla oddziału przedszkolnego

kwiecień

O. Czajka, K. Pełka

22.

Comiesięczny konkurs „Kolega/ koleżanka miesiąca” dla oddziału przedszkolnego

 

O. Czajka, K. Pełka

23.

Szkolny konkurs recytatorski kl. 0-I

listopad

A. Jakubowska/J. Szafrańska

24.

Szkolny konkurs plastyczny kl. I  „Moja szkoła”

listopad/grudzień

  M.Domagała 

i wychowawcy kl.1

25.

Międzyklasowy  „Konkurs pięknego czytania” dla  klas I

kwiecień

     M. Domagała,                A.Jakubowska

26.

„Szkolny Omnibusek” kl. I

maj

M. Denuszek

27.

Szkolny konkurs na najpiękniejsze wykonanie hymnu  dla klas I

październik

E. Wargin

28.

X Dzielnicowy konkurs plastyczny

na plakat pt.:

”Savoir- vivre, na co dzień”

listopad

Lidia Kowalska

 

 

Matematyczne konkursy pozaszkolne, ogólnopolskie  i międzynarodowe:

1.

Alfik Matematyczny- dla klas III- VII

22 listopada

Dorota Kołodziejczyk

2.

Mat- dla klas III- VII

1 stycznia

Dorota Kołodziejczyk

3.

Międzynarodowy Kangur Matematyczny- dla klas II- VII

15 marca

Dorota Kołodziejczyk