Menu

Zajęcia pozalekcyjne

Imię i nazwisko nauczyciela

Rodzaj zajęć

Dzień, godzina lekcyjna
i miejsce

Magdalena Domagała

Zajęcia wyrównawcze – kl.IIIa

Koło ortograficzne – kl. IIIa

Czwartek, 3 lekcja, s.306

Środa, 7 lekcja, s.217

Małgorzata Denuszek

Zajęcia utrwalająco – rozszerzające – kl.IIIb

Koło matematyczne – kl. IIIb

Poniedziałek, 6 lekcja, s.217

Czwartek, 2 lekcja, s.217

Joanna Szafrańska

Zajęcia wyrównawcze – kl.IIIc

Koło  matematyczne – kl.IIIc

Poniedziałek, 4 lekcja, s.8

Wtorek, 4 lekcja, s.306

Elżbieta Kobylarczyk

Zajęcia wyrównawcze – kl.IIId

Koło polonistyczne – kl.IIId

Środa, 1 lekcja, s. 213

Poniedziałek, 5 lekcja, s.7

Olga Jurgielewicz

Zajęcia wyrównawcze – kl.IIIe

Koło matematyczne – kl. IIIe

Piątek, 5 lekcja, s. 8

Środa, 9 lekcja, s. 305

Izabela Modelewska

Zajęcia wyrównawcze – kl.IIIf

Koło ortograficzne – kl. IIIf

Poniedziałek, 6 lekcja, s. 306

Środa, 6 lekcja, s. 306

Renata Skobel

Zajęcia wyrównawczo – uzupełniające - kl.IIa

Zajęcia wyrównawczo – uzupełniające - kl.IIa

Wtorek, 9 lekcja, s.304

Środa, 4 lekcja, s. 306

Agnieszka Piętko

Zajęcia wyrównawcze – kl.IIb

Koło „Omnibus” – kl. IIb

Wtorek, 6 lekcja, s.7

Piątek, 8.15 – 9.45 – co drugi tydzień

Beata Górska

Zajęcia wyrównawcze – kl.IIc

Koło retoryki– kl.IV - V

Poniedziałek, 5 lekcja, s. 306

Czwartek, 9 lekcja, s.219

Katarzyna Nowak

 Zajęcia wyrównawcze – kl.IId

Koło taneczne – kl. IId

Środa, 2 lekcja, s. 306

Poniedziałek, 9 lekcja, s. 302

Lidia Kowalska

Zajęcia wyrównawcze – kl.IIe

Koło turystyczne – kl. IIe

Piątek, 3 lekcja, s. 302

Wg planu wyjść, wycieczek  koła

Marta Wójcik

Zajęcia wyrównawcze – kl.IIf

Koło „Matematyczne eksperymenty”

Czwartek, 5 lekcja, s.306

Czwartek, 6 lekcja, s.215

Dorota Kołodziejczyk

Zajęcia wyrównawcze – kl.Ia

Zajęcia wyrównawcze – kl. IV

Poniedziałek, 4 lekcja, s. 306

Poniedziałek, 8 lekcja, s. 201

Ewa Wargin

Zajęcia wyrównawcze – kl.Ib

Koło rozwijające logiczne myślenie „Planszomaniaki”

Piątek, 6 lekcja, s. 306

Czwartek, 6 lekcja, s.306

Anna Izdebska

Koło teatralne III i IV

Zajęcia wyrównawcze kl. Ii i III

Poniedziałek, 9 lekcja, s. 203

Czwartek, 2 lekcja, s. 306

Małgorzata Budzyńska

SKS

Zajęcia TIK

Środa, 9lekcja – sala duża

Czwartek, 8lekcja – s.129

Ksawery Dros

Zajęcia wyrównawcze z zajęć komputerowych

Zajęcia wyrównawcze z zajęć technicznych

Poniedziałek, 9lekcja – s.129

Czwartek, 8lekcja – s.129

Elżbieta Duda

Zajęcia wyrównawcze z  j. polskiego - 6d

Zajęcia rozwijające zainteresowania - j.polski

Środa, 1lekcja – s.117

Piątek, 7 lekcja – s.117

Krystyna Jarząb

Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego

Koło językowe

Czwartek, 8lekcja- s.312

Czwartek, 9lekcja – s.312

Łukasz Jurgielewicz

Klub szachowy

Koło historyczne

Wtorek, 3lekcja – świetlica

Wtorek, 9 lekcja – s.117

Małgorzata Koch

SKS

SKS

Poniedziałek ,9lekcja – sd

Czwartek, 9lekcja-sd

Aleksandra Korpysz

Zajęcia wyrównawcze z przyrody

Koło przyrodnicze

Wtorek, 7lekcja – s.117

Czwartek, 8lekcja – s.223

Katarzyna Kunert

„Odrabianki”

„Odrabianki”

Poniedziałek, 7lekcja – s.8

Wtorek, 7lekcja – s.8

Zofia Leciejewska

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego

Koło taneczne

Wtorek, 1lekcja – s.5

Piątek, 3lekcja – korytarz 1 piętro

Renata Majchrzak

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

Poniedziałek, 8lekcja – s.221

Czwartek, 8lekcja – s.221

Małgorzata Makarska

Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego

Konwersacje j. angielski

Środa, 1lekcja – s.202

Wtorek, 8lekcja – s.202

Elżbieta Mieczkowska

Koło plastyczne 2h

Czwartek, 8lekcja, 9lekcja – s.8

Małgorzata Nowak

Koło biblijne

Koło biblijne

Środa, 7lekcja – s.202

Czwartek, 7lekcja – s.202

Robert Saniewski

SKS

SKS

Piątek, 9lekcja - sd

Piątek, 10lekcja – sd

Izabela Stachurska

Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego

Zajęcia rozwijające z j. angielskiego

Środa, 8lekcja – s.202

Środa, 9lekcja – s.202

Małgorzata Sychowicz

Zajęcia wyrównawcze z j. niemieckiego

Koło: „Turystyka”

Środa, 7lekcja – s.221

Cyklicznie, wg planu pracy koła

Łukasz Śleszyński

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

Koło matematyka

Środa, 8lekcja – s.201

Środa, 9lekcja – s.201

Iwona Żak

Zajęcia wyrównawcze z  j. polskiego

Koło polonistyczne

Poniedziałek, 7lekcja – s.223

Środa, 7lekcja – s.219