Menu

Nasze osiągnięcia





Rok szkolny 2017-2018


 WYNIKI DZIELNICOWEGO KONKURSU MUZYCZNEGO "NA POWSTAŃCZYM SZLAKU BATALIONU ZOŚKA - NIEZAKAZANE PIOSENKI"

3 miejsce: Amelia Pogorzelska 4F
Wyróżnienie dla: Marika Hejak 7A


 WYRÓŻNIENIE DLA Izy Gaj z klasy 7a W  DZIELNICOWYM KONKURSIE "ROZWIŃ TALENT"


 WYNIKI DZIELNICOWEGO KONKURSU MEDIALNO - PLASTYCZNEGO " MÓJ SPACER PO WARSZAWIE - PORTRET AKTYWNEJ WARSZAWIANKI"

 

1 miejsce - Antonina Welk 6c

2  miejsce - Anna Majchrzak

3 miejsce - Natasza Tyryłło

wyróznienie - Katarzyna Norberczuk


DZIELNICOWY KONKURS POCZTOWKI Z WARSZAWY  W 100 ROCZNICĘ  ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI 

1 miejsce - MARCIN DURKA KL. 5A


LAUREACI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU OLIMPUS- SESJA ZIMOWA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Klasy 4- Joanna Pucyk 4b

Klasy 5- Maciej Wrona 5a

               Patrycja Karpińska 5b

               Julia Olzak 5d

               Zuzanna Wołodźko 5d

               Kuba Tucholski 5d

               Anna Ambrozik 5d

               Szymon Bukowski 5d

Klasy 6- Joanna Gajewicz 6b

Klasy 7- Izabela Gaj  7a

               Zuzanna Polańska 7a

       


Konkurs ortograficzny  - ORTOGRAF
W tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Ortograficznego ORTOGRAF wzięło udział 22 uczestników z naszej szkoły.
Tytuł FINALISTY i wyróżnienie otrzymały:
 Aleksandra Głusik z klasy 7d
 Weronika Treska   z klasy 7b
 Joanna Gajewicz   z klasy 6b


 Gratulujemy!
            Elżbieta Duda


Ogólnopolski Konkurs – ALFIK MATEMATYCZNY

JULIA OLZAK- KL V d- I MIEJSCE W  województwie i I miejsce w kraju-  NAGRODA: Tygodniowy pobyt na obozie w Serpelicach

Wyniki bardzo dobre w konkursie uzyskali:

  • Rafał Marczak – kl  4e
  • Przemek Kozłowski – kl V d
  •  Maciek Wrona – kl Va
  • Katarzyna Libera - kl VI c
  • Aniela Kucharek – VI c
  • Joanna Gajewicz – kl VI c
  • Zbigniew Sztanga - kl  VI a
  • Jan Rybiński - kl.VII c

Wynik dobre w konkursie uzyskali:

  • Szymon Kozłowski – kl. 3c
  • Wiktor Serwatko – kl. 3b
  • Jakub Staniak - kl. 3e

Gratulujemy osiągnięć naszym zdolnym matematykom, życząc dalszych wspaniałych osiągnięć w kolejnych konkursach.

Dorota Kołodziejczyk i Łukasz Śleszyński


 

OD ZABAWY DO SPORTU - JESTEŚMY MISTRZAMI DZIELNICY

15 listopada 2017 r. w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej Integracyjnej Nr 135 przy ul. Bartosika 5 na Gocławiu, rozegrano doroczne zawody dzielnicowe dla szkół podstawowych, uczestniczących w programie „Od zabawy do sportu”.

To program nadobowiązkowych zajęć wychowania fizycznego, prowadzonych dla dzieci z klas I–III w formie gier i zabaw ruchowych). W obecnej edycji programu uczestniczy 7 szkół podstawowych, w których zajęcia prowadzi 19 nauczycieli wychowania fizycznego.


  X DZIELNICOWY KONKURS PLASTYCZNY “Savoir- vivre, na co dzień”.

Stanisław Leliwa-Maliński z klasy 3e zajął pierwsze miejsce. Konkurs skierowany był do dzieci mieszkających na warszawskiej Pradze z klas I-III. Każdy uczestnik Konkursu miał podczas finału, wykonać jedną pracę plastyczną, dowolną techniką płaską. Staś wykonał swoją pracę akwarelami. 

Ucznia do konkursu przygotowała wychowawczyni- Lidia Kowalska.


 KONKURS INFORMATYCZNY MINILOGIA     

  • Aniela Kucharek klasa 6c -  przejście do etapu II

  • Leszczyński Witold  klasa 7d-  przejście do etapu II

 


DZIELNICOWY KONKURS NA PREZENTACJĘ MULTIMEDIALNĄ POWSTANIE WARSZAWSKIE

W OCZACH DZIECKA

  • Bobola Anna klasa 6c - III miejsce


    Awans reprezentacji szkoły w piłkę nożną do walki o finał wojewódzki w Mistrzostwach Polski w Piłce Nożnej o Puchar Tymbarku do lat 10.


    OGÓLNOPOLSKI KONKURS  „Wiersze o barwach” :

     

    Katarzyna Libera z klasy 6c zajęła trzecie miejsce za napisanie wiersza w języku polskim i przetłumaczenie go na gwarę wielkopolską.

    Julia Turczyńska z klasy 7b otrzymała specjalne wyróżnienie plastyczne za obraz Krajobraz Śląska namalowany do wiersza pt. „Śląsk to istny raj”, napisanego po polsku w gwarze dolnośląskiej.

     

    Konkurs skierowany był do dzieci mieszkających w Polsce z klas IV-VI, młodzieży gimnazjalnej oraz z placówek pozaszkolnych.

     

    Beata Górska

     


Rok szkolny 2016-2017


Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego OLIMPUSEK sesja zimowa dla klas II - III :

Laureaci:

Oskar Kołodziejek - kl. II b

Maciej Haładyj - kl. II e

Gratuluję !!!

Anna Izdebska


Ogólnopolski konkurs matematyczny ALFIK

I miejsce w województwie mazowieckim, V miejsce w Polsce - Rafał Marczak - kl. IIIe

bardzo dobry wynik - Alicja Gołębiowska - kl. IIIe

bardzo dobry wynik - Julia Olza - kl. IVd

bardzo dobry wynik - Maja Olszewska - kl. VIb

bardzo dobry wynik - Jan Rybiński - kl. VIc

dobry wynik - Joanna Gajewicz - kl. Vb

dobry wynik - Sebastian Lato - kl. VIb

 


XV Dzielnicowy Konkurs Recytatorski

III miejsce - Jakub Jastrzębski - kl. IIIf


 X Dzielnicowy Konkurs Plastyczno-Przyrodniczy "W tajemniczym świecie przyrody " - Podróż przez kontynenty... 

I miejsce - Julia Turczyńska i Amelia Wojtyńska - kl. VI b.


Konkurs dzielnicowy  - "Osobliwości Grochowa, Saskiej Kępy i Gocławia",  organizowany przez XIII LO w Warszawie. 

II miejsce - Maja Olszewska 

 


Olimpiada Języka Angielskiego Olimpus- laureat  

Maja Olszewska 6b
Julia Turczyńska 6b
Ula Chmiel 6b
Laura Wakieć 6c
Monika Bobola 6b
Maciej Wrona 4a
Daniel Demczuk 6a
Julia Gierlicz 6a
Oliwier Rowiński 6a
Piotr Uliasz 6b
Joanna Gajewicz 5b
Julia Wozba 5b

Aniela Kucharek
Szymon Gleb 6d
Antoni Sasak
Kasia Libera

Maja Olszewska 6b -laureat ,,Najpiękniejsza Kartka Bożonarodzeniowa w Języku Angielskim, Niemieckim lub Hiszpańskim- organizator Gimnazjum nr 27 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Orląt Lwowskich


  Konkurs recytatorski Wieża Babael

II miejsce Monika Bobola, Julka Turczyńska , Maja Olszewska kl. VI b


Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny Ortograf  

Joanna Gajewicz z kl. 5b -finalistka (wyróżnienie), udział w II etapie- rejonowym Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego.
Daniel Demczuk z kl. 6a - finalista (wyróżnienie) w Ogólnopolskim Konkursie Ortograficznym Ortograf, udział w II etapie rejonowym Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego.

Alicja Fitowska z kl.6a - udział w II etapie rejonowym Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego.
Maja Olszewska z kl. 6b - udział w II etapie rejonowym Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego.


Konkursy plastyczne miejskie i dzielnicowe:


II miejsce -Maja Olszewska 6b - ,,Wczoraj i dziś Gocławia, Saskiej Kępy, Grochowa.
I miejsce - Antek Sasak 6d - ,,Uczniowski savoir - vivre
I miejsce - Julia Turczyńska i Amelia Wojtyńska 6b - ,,W tajemniczym świecie przyrody
II miejsce - Julia Turczyńska 6b - ,,Kartka świąteczna
I  miejsce - Maja Olszewska - ,,Ja - zwierzę
I miejsce - Maja Olszewska - ,,MŁODE TALENTY: - ,,Bal kwiatów  


Warszawska Olimpiada Młodzieży dla dzielnicy Praga Południe

II miejsce UNIHOKEJ -reprezentacja dziewcząt  klas V i VI

II miejsce UNIHOKEJ - reprezentacja chłopców klas VI

II miejsce KOSZYKÓWKA - reprezentacja chłopców klas  VI

II miejsce SIATKÓWKA ( Turniej o Puchar Dyrektora  Gim. Nr 28 - reprezentacja uczniów  klas VI 

III miejsce WIOŚLARSKA LIGA PODSTAWÓWEK  - reprezentacja uczniów  klas VI

IV miejsce MEMORIAŁ  IM. KAMILI SKOLIMOWSKIEJ - reprezentacja uczniów klas IV, V, VI

 

 


Rok szkolny 2015-2016

 

Warszawska Mała Olimpiada Matematyczna

I miejsce - Julia Olzak - kl. IIId

I miejsce - Maciej Wrona - kl. IIIa


IV Dzielnicowe Mistrzostwa w Tabliczce Mnożenia

I miejsce - Piotr Kardas kl. IIIa

III miejsce - Maciej Wrona - kl. IIIa

wyróżnienie - Igor Gapiński - kl. IIIa


Dzielnicowy Konkurs Literacki

II miejsce - Juliusz Gołaszewski - kl. III d


Międzynarodowy Konkurs - Kangur Matematyczny 2016

Klasy III

Julia Olzak z kl 3d uzyskała wynik „Bardzo Dobry”w kategorii "Maluch".

Wyróżnienia w kategorii "Maluch" otrzymali:

  • Przemek Kozłowski z kl 3 d
  • Grzegorz Kalisz z kl 3d
  • Alicja Kowalska z kl 3 d
  • Michał  Melaniuk kl 3b
  • Maciej Wrona z kl 3a

Gratulujemy uczniom wspaniałych umiejętności matematycznych 


Dzielnicowy Konkurs Języka Angielskiego dla kl.III

II miejsce - Piotr Kisiel z kl.III c   

III miejsceMaciej Wrona z kl.III a 


Literacki Konkurs Fantasy "W kręgu Śródziemia"

laureatka -  Martyna Szczygieł -  kl. VIa.


Dzielnicowy Konkurs Literacki "List do Twórcy"

II miejsce - Tymoteusz Kucharek - kl. VIc

wyróżnienie - Katarzyna Libera - kl. IVc


Miejski Konkurs Literacki

Wyróżnienie - Maja Kisiel kl. IIIa


Dzielnicowy Konkurs "Stroik Wielkanocny"

I miejsce - Kaja Szczepaniak

II miejsce - Marcel Bednarski oraz Aleksandra Radom  

III miejsce - Weronika Rakowska, Dominik Kasprzyk oraz Maja Chomiak

Wyróżnienie - Wiktoria Sienicka


 Dzielnicowy Konkurs Recytatorski

I miejsce - Jakub  Jastrzębski - kl. IIf


Warszawski konkurs plastyczno – techniczny: ,,Anioł Bożonarodzeniowy”

I miejsce w kategorii klas I Zofia Grzywińska - klasa I C

II miejsce w kategorii klas II-III: Julia Grzywińska, klasa III B

III miejsce w kategorii klas II-III: Michał Mierzejewski, klasa III B


Konkurs plastyczny w kategorii wiekowej kl.0-2 pt. ”Bajkowy świat Pana Adama” org. przez IV Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Warszawie.

II miejsce - Aleksandra Radom kl. IIIc

III miejsce - Nicole Wasilewska kl.2c

Wyróżnienie - Roksana Sroczyńska kl.2c

Wyróżnienie - Maja Dobosz kl.2e

Wyróżnienie - Aleksander Pełkowski kl.2e

Wyróżnienie - Weronika Pik kl.  3a 

Wyróżnienie - Emilia Kaczor kl. 3a 


Konkurs poetycki Ogólnopolskiego Festiwalu UNICEF  "Jesteśmy różni, ale mamy jedno marzenie........ pokój na całym świecie " ​ (organizator: Zespół Szkół nr 16 w Szczecinie) 

II miejsce - Hanna Rumowska - klasa VI c


Konkurs plastyczny Ogólnopolskiego Festiwalu UNICEF  "Jesteśmy różni, ale mamy jedno marzenie... pokój na całym świecie " ​ (organizator: Zespół Szkół nr 16 w Szczecinie) 

Wyróżnienie  - Oliwia Gajewska - kl. VIc

Wyróżnienie - Nicola Wasilewska - kl. II


Mistrzostwa Polski do lat 10 w Piłce Nożnej o Puchar Tymbarku (eliminacje powiatowe)

Drużyna została sklasyfikowana na miejscu 5-8 (awans do meczu barażowego o wejście do finału wojewódzkiego)

Adrian Stęplowski IIIa (kapitan) Jan Pyrzanowski IIIa, Adam OpulskiIIIb, Michał Helman IIIb, Michał Melaniuk IIIb, Michał Kudyba IIIc, Michał Matz IIIa, Maciej Kapała IIIc, Tymon Nowak IIe.


Bohaterowie eliminacji Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej.  Francja 2016. Świetlicowy konkurs plastyczny.

I miejsce – Basia Chrzanowska IIIb

II – Marek Szlachetka Ia

III – Patrycja Karpińska IIIb

Wyróżnienie – Marcel Nel – Fogiel If


Projekt edukacyjny i konkurs plastyczny dla szkół  M. St. Warszawy pt. „Transplantacja i JA”. Organizator Polska Federacja Pacjentów DIALTRANSPLANT

Laureaci:

Julia Chęcińska - kl. 3d

Michał Melaniuk - kl. 3b

Emilia Kaczor - kl. 3a

Dominika Czekuć - kl. 3a

Wiktoria Rogala - kl. 3a

Maja Klem - kl. 4a

Patrycja Karpińska - kl. 3b

Amelia Lemańska - kl. 3c

Maja Kisiel - kl. 3a


Dzielnicowy konkurs "Zakazane piosenki"

Wyróżnienie - Zofia Żak klasa 5d 

 




Rok szkolny 2014-2015


Ogólnopolski Konkurs „Poprawna polszczyzna”

 Tymoteusz Kucharek - przejście do II etapu konkursu


Dzielnicowy konkurs "Kogucik”

Jan Rybiński - kl. IVc - II miejsce


Festiwal dzielnicowy - "Pragnienie czytania” 

Paulina Moneta - VIa - wyróznienie


Dzielnicowy KonkursLiteracki „Magia słowa”

Kinga Musiatowicz i Klaudia Goller - kl. VIb - laureatki


"Rozwiń Talent" 

Wiktoria Małek - kl. VIc - wyróżnienie


Stołeczny Konkurs o Józefie  Piłsudskim -"Tak żyć, jak żyłem, warto było…” 

Emilia Nowak - kl. VIc - laureatka


Sportowe osiągnięcia reprezentacji szkoły - uczniów klas IV - VI w zawodach sportowych

Klasa

Konkurs

Wynik

6A, 6B, 6C

Mistrzostwa Dzielnicy w Unihokeju Dziewcząt

drugie miejsce

4B, 5A, 5B, 5C, 6A

Memoriał Lekkoatletyczny Im. Kamili Skolimowskiej

trzecie miejsce

6A, 6B, 6C,

Mistrzostwa Dzielnicy w Mini Piłce Koszykowej Dziewcząt

piąte miejsce

5B

Mistrzostwa Dzielnicy w Tenisie Stołowym Chłopców

drugie miejsce

5B, 6B

Mistrzostwa Dzielnicy w Unihokeju Chłopców

drugie miejsce

5A , 5B, 6A, 6B, 6C

Mistrzostwa Dzielnicy w Mini Piłce Koszykowej Chłopców

czwarte miejsce


Matematyczne osiągnięcia uczniów klas IV - VI

Imię i nazwisko

Klasa

Konkurs

Wynik

Tymoteusz Kucharek

5c

Alfik Matematyczny

Laureat

Tymoteusz Kucharek

5c

MAT

Laureat

Tymoteusz Kucharek

5c

Kangur Matematyczny

Laureat

Tymoteusz Kucharek

5c

LOGOMOCJA

Laureat

Krzysztof Radziwanowski

6a

MAT

Wynik bardzo dobry

Krzysztof Radziwanowski

6a

Kangur Matematyczny

Wyróżnienie

Ignacy Stępniewski

6b

Alfik Matematyczny

Wynik dobry

Ignacy Stępniewski

6b

MAT

Wynik dobry

Alicja Fitowska

4a

MAT

Wynik bardzo dobry

Alicja Fitowska

4a

Kangur Matematyczny

Wyróżnienie

Jan Rybiński

4c

MAT Mat

Wynik dobry

Jakub Stacherski

6a

Kangur Matematyczny

Wyróżnienie

Daniel Demczuk

4a

Kangur Matematyczny

Wyróżnienie

Maja Olszewska

4b

MAT

Wynik bardzo dobry

Sebastian Lato

4b

Kangur Matematyczny

Wyróżnienie

Damian Trafiałek

5b

Kangur Matematyczny

Wyróżnienie

 


Dzielnicowy konkurs - „Piłkarskie talenty Świetlicy”

I miejsce drużyna w skladzie:

Tymon Nowak - kl. Ie

Michał Helman - kl. IIb

Michał Melaniuk - IIb

Michał Matz - IIa

Adrian Stęplowski - IIa

Gratulujemy!


Warszawski Konkurs Matematyczny

I miejsce - Joanna Gajewicz - kl. IIIb  

Gratulujemy!


Dzielnicowe Konkursy Plastyczne "Bezpieczne wakacje" i "Policja w oczach dziecka". 

II miejsce - Patrycja Karpińska - kl. IIb

I miejsce -  Mateusz Tomaniak  - kl.VIb

III miejsce - Joanna Zalewska - kl. VIc      

Gratulujemy!


Dzielnicowy Konkurs Języka Angielskiego "This is where I live"

II miejsce - Alicja Kania

Gratulujemy!


Warszawski etap konkursu "Wars i Sawa graja w szachy"

I miejsce  - indywidualnie - Rafal Marczak - kl. Ie

VI miejsce - drużyna w składzie:

Piotr Kardas - kl. 2a

Anna Doleśniak - kl. 3c

Dominik Kasprzyk - kl. 1c

Tytus Krajewski - kl. 3b

Oskar Lenartowicz - kl. 2d

Rafal Marczak - kl. Ie

Gratulujemy!


Dzielnicowy Konkurs Literacki  „W warszawskim parku”

II miejsce - Katarzyna Libera - kl. IIIc

Gratulujemy!


 

Dzielnicowy Konkurs  Plastyczny -  „Co robiła i widziała kropelka wody?”

II miejsce -  Antonina Gniady - kl. IId

Gratulujemy!


Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Olimpusek -  sesja wiosenna

Kl.III

Joanna Gajewicz kl. III b - miejsce I

Wiktoria Jadczak kl. III b – miejsce III

Zbigniew Sztanga kl.IIIb – miejsce IX

KL.II

Maciej Wrona kl. II a – miejsce IV

Patrycja Karpińska kl. II b – miejsce IX

Wszystkim laureatom serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów !!!

Anna Izdebska


Warszawski Konkurs Plastyczny "Palma Wielkanocna"

II miejsce -  Marcelina Sieczka - kl. IId


Wyniki Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "Kangur"   w kategorii "Żaczek" (kl II) i "Maluch"- kl III

Wyniki w kategorii Żaczek (kl II):

I miejsce w szkole – Przemek Kozłowski- kl II d – zdobył 90p /105p - i uzyskał wynik bardzo dobry.

 Wyróżnienia otrzymali:

Maciej Wrona - kl II a- 85p/105p

Julia Olzak - kl IId-  82,5p/105p

Piotr Kardas - kl II a- 78,75/105p

Grzegorz Kalisz - kl II d- 76,25p/105

Rafał  Marczak – kl IIa   70/105p

Maja Kisiel - kl II a  68.75/105p

W kategorii Maluch (kl III)

I miejsce w szkole i wynik bardzo dobry uzyskał Michał Mazur

Z kl III c - (96,25p/120p)

Wyróżnienia otrzymali:

Zbigniew Sztanga - kl III b- 86,25p/120p

Gajewicz Joanna - kl IIIb- 80/120p

Brzozowski Aleksander - kl III c- 72,5/120p

 

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratuluję wysokich umiejętności matematycznych- Dorota Kołodziejczyk

 


 

Ogólnopolski konkurs matematyczny MAT 2015

Przemek Kozłowski z  klasy  II d uzyskał najwyższy wynik w szkole wśród uczniów kl II, co dało - 14 miejsce w województwie i 40 miejsce w kraju.

Gratulujemy!


Dzielnnicowy Konkurs Ortograficzny

III miejsce - Aleksander Brzozowski - kl. IIIc

Wyróżnienie - Joanna Gajewicz - kl. IIIb

Gratulujemy!


Dzielnicowy konkurs "Wars i Sawa grają w szachy"

 III miejsce - Drużyna w składzie: Piotr Kardas z kl. 2a, Anna Doleśniak z kl. 3c, Dominik Kasprzyk z kl. 1c, Tytus Krajewski z kl. 3b, Oskar Lenartowicz, z kl. 2d, Rafał Marczak z kl. 1e

III miejsce - Rafał Marczak z kl. 1e - w rywalizacji indywidualnej

Gratulujemy!


I Międzydzielnicowy Konkurs Języka Angielskiego  „WORDS DON’T COME EASY”

I miejsce - Natalia Nedwidek - klasa 6b

Wyróżnienie - Maja Serowik - klasa 5b

Gratulujemy!


Dzielnicowy Konkurs Znajomości Literatury Dziecięcej

II miejsce - Kinga Mróz z klasy 3c

II miejsce - Aniela Kucharek z klasy 3c

Gratulujemy!


Dzielnicowy konkurs plastyczny „Chopin oczami dziecka”.

I miejsce Kuba Pawłowski i Krzyś Janik

Wyróżnienie Tosia Welk i Monika Bobola

Gratulujemy!


Dzielnicowy Konkurs Literacki
II miejsce - Katarzyna Libera z kl. 3c
III miejsce - Joanna Gajewicz z klasy 3b

Gratulujemy!


Konkurs Poetycki Ogólnopolskiego Festiwalu UNICEF -" Mój Mały Bezpieczny Świat"
wyróżnienie - Damian Trafiałek - klasa Vb.
Gratulujemy!
 

Dzielnicowy Konkurs Piosenki 

II miejsce - Marysia Romanowicz kl.1b

II miejsce - Wiktoria Jadczak kl. 3b

Gratulujemy!


Konkurs English High Flier 2014

Tymoteusz Kucharek kl. Vc- wynik bardzo dobry

Krzysztof Wolski kl. Vc- wynik bardzo dobry

Natalia Nedwidek kl. VI b- wynik bardzo dobry

Olga Szuran kl. V b- wynik dobry

Kinga Musiatowicz kl. VI b- wynik dobry

Gratulujemy!


Ogólnopolski konkurs fotograficzny organizowany przez księgarnię językową POLANGLO - "KARTKA ŚWIĄTECZNA"

I miejsce - Oliwia Juga - kl.VIc

Gratulujemy!


I Międzyszkolny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej „ You can sing”

Natalia Nedwidek kl. VI b- III miejsce

Gratulujemy!


Dzielnicowy konkurs na Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową

Oliwia Juga kl. VI c- II miejsce

Ewa Jędrzejewska kl. V b- wyróżnienie

Gratulujemy!


Ogólnopolski konkurs fotograficzny „Kartka Świąteczna” organizowany przez Księgarnię Językową POLANGLO

Oliwia Juga kl. VI c- I miejsce

Gratulujemy!


Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny "ORTOGRAF" 2014 r.
  • I miejsce - laureatka Joanna Zakrzewska kl. 6c
  • I miejsce - laureatka Magdalena Chrzanowska kl. 6c

Gratulujemy!


Uczniowie klas II i III naszej szkoły przystąpili do Ogólnopolskiego konkursu języka angielskiego "Olimpusek", w którym wzięło udział kilka tysięcy dzieci z całej Polski.

Oto wyniki naszych reprezentantów:

klasy III

Joanna Gajewicz  III B – 4  miejsce

Antonina Welk III C – 16  miejsce

Kinga Mróz III C – 17  miejsce

Zbigniew Sztanga III B – 21 miejsce

Jakub Kożuch III C – 25 miejsce

Maciej Olszewski III C – 29 miejsce

Aniela Kucharek III C – 30 miejsce

Piotr Nestorowicz III A – 35 miejsce

Damian Tarasiewicz III A – 47 miejsce

Mateusz Lewandowski III A – 54 miejsce

klasy II

Maciej Wrona II A – 16 –miejsce  

Patrycja KarpińskaII B - 23–miejsce

Maria Haładyj II C - 26–miejsce

Maciej Żelazowski II C - 28–miejsce

Filip Rosikiewicz  II D - 28–miejsce

Nicole Olszewska  II C - 29–miejsce

Szymon Bukowski II D - 30–miejsce

Alicja Walędzik  II C - 32–miejsce

Grzegorz Kalisz  II D - 32–miejsce

Gabriela Rezler  II C - 33–miejsce

Krzysztof Szulc  II C - 34–miejsce

Nina Kocko II D - 39–miejsce

Alicja Kowacka  II C - 40–miejsce

Daniel Stronk  II D - 45–miejsce

Jakub Pawłowski  II C - 45–miejsce

Maja Mazurkiewicz  II C - 45–miejsce

Aleksandra Radom  II C 48–miejsce

Eryk Sobota  II C 50–miejsce

Amelia Lemańska  II C 52–miejsce

Adrian Cyngot  II B 60–miejsce

Gratulujemy laureatom!


Dzielnicowy konkurs pt. "Bohaterowie walki o niepodległość ojczyzny" 

I miejsce - Emilia Nowak

III  miejsce - Martyna Szczygieł.

Gratulujemy!


Dzielnicowy Konkurs "Zakazane Piosenki"

Wyróżnienie - Michał Nadwidek - klasa Vc

Gratulujemy!


W pierwszym semestrze uczniowie naszej szkoły odnieśli następujące sukcesy sportowe:
II miejsce - Mistrzostwa Dzielnicy Praga Południe w tenisie stołowym
II miejsce -Mistrzostwa Dzielnicy Praga Południe w unihokeju dziewcząt
III miejsce - Mistrzostwa Dzielnicy Praga Południe w unihokeju chłopców
Uczniami opiekowali się i przygotowali do zawodów nauczyciele wychowania fizycznego:  M. Koch, M. Budzyńska, R. Saniewski
Gratulujemy sukcesów i zapraszamy do rywalizacji sportowych w 2 semestrze.


 

 

Rok szkolny 2013-2014

KONKURS

IMIĘ I NAZWISKO

KLASA

WYNIK

Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny „ORTOGRAF”

Joanna Zalewska

5c

laureatka I miejsce

Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny „ORTOGRAF”

Pola Pawlak

Małgorzata Rumowska

6b

6c

finalistki, wyróżnienia

Ogólnopolski Konkurs Historyczny Instytutu Lecha Wałęsy „Historyjki o historii”

Kaja Pruszkowska

Krzysztof Radziwanowski

Franciszek Brzeski

6c

5a

5b

wyróżnienie

Konkurs Poprawnej Polszczyzny

Olga Szuran

4b

finalistka

Ogólnopolski Konkurs z Wiedzy Ogólnej o Historii

Kaja Pruszkowska

Juliusz Syrewicz

Małgorzata Rumowska

Jan Opulski

6c

wyróżnienia

Ogólnopolski Konkurs z Wiedzy Ogólnej o Historii

Maciej Majewicz

Michał Gołąb

Aleksandra Parys

Dominika Jancewicz

6b

wyróżnienia

Ogólnopolski VI Konkurs Mitologiczny

Wiktoria Zarejko

Małgorzata Rumowska

6b

6c

wyróżnienia

Szkolny Konkurs Recytatorski wierszy J. Tuwima

Kaja Pruszkowska

Mateusz Polak

6c

6b

laureaci I miejsce

Szkolny Konkurs „Symbole Wielkanocy”

Kaja Pruszkowska

6c

I miejsce

Kuratoryjny Konkurs Polonistyczny

etap I

Juliusz Syrewicz

6c

I miejsce w etapie szkolnym

Alfik matematyczny

Tymoteusz Kucharek

4c

Laureat

Mat

Tymoteusz Kucharek

4c

Laureat

Kangur Matematyczny

Tymoteusz Kucharek

4c

Laureat

Alfik matematyczny

Ignacy Stępniewski

5b

Bardzo dobry

Mat

Ignacy Stępniewski

5b

Bardzo dobry

Mat

Krzysztof Radziwanowski

5a

Bardzo dobry

Kangur Matematyczny

Jakub Stacherski

5a

Wyróżnienie

Kangur Matematyczny

Stępniewski Ignacy

5b

Wyróżnienie

Kangur Matematyczny

Majewicz Maciej

6b

Wyróżnienie

„Wieża Babel”

Wiktoria Małek

5c

I miejsce

„Fun with Maths”

Juliusz Syrewicz

6c

I miejsce

Konkurs jęz. ang. w Niemenie

Jan Opulski

6c

III miejsce

Olimpus

Tymoteusz Kucharek

4c

Dyplomlaureata

Olimpus

Wiktoria Małek

5c

Dyplomlaureata

Olimpus

Krzysztof Radziwanowski

5a

Dyplom laureata

Olimpus

Joanna Zalewska

5c

Dyplom laureata

Olimpus

Klaudia Goller

5b

Dyplom laureata

Olimpus

Pola Pawlak

6b

Dyplom laureata

English Ace

Tymoteusz Kucharek

4c

Dyplom III stopnia

English Ace

Wiktoria Małek

5c

Dyplom III stopnia

English Ace

Natalia Nedwidek

5b

Dyplom III stopnia

Olympusek

Daniel Demczuk

3a

Dyplom laureata

Olympusek

Joanna Gajewicz

2b

Dyplom laureata

„Najpiękniejsza Bożenarodzeniowa kartka”

Oliwia Juga

5c

III miejsce

IX Dzielnicowy Konkurs Origami

 

Marcel Wakieć

Tamara Drożdż

Ola Radom

IIc

Ia

Ic

I miejsce w kat. świetlica

II m w kat.świetlica

II m w kat.świetlica

IX Dzielnicowy Konkurs Origami

 

Piotr Nestorowicz

Monika Bobola

II a

III b

II m w kat. kl 2

II m w kat.kl 3

XIII Festiwal Impresji Teatralnych

Julia Michalecka

Julia Gołębiowska

Julia Kuźmińska

Joannna Kwiecień

Kinga Pątkowska

Adam Opulski

Zuzia Dolecka

Patrycja Regulska

Zuzanna Żebrowska

IIIc

III c

III c

III c

III c

Ib

Ib

I b

I b

III  m- zespołowo

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego

Daniel Demczuk

Joanna Gajewicz

III a

II b

laureat

laureatka (10 w kraju)

Dzielnicowy konkurs plastyczny

Zbigniew Sztanga

 

II b

 

1 miejsce

 

KANGUREK -mat.

Zbigniew Sztanga

II b

wynik bardzo dobry

KANGUREK -mat.

Szymon Dąbrowski

II b

wyróżnienie

Warszawski konkurs Komendy Stołecznej  Policji „Jestem

bezpieczny”

Maja Jachimek

II b

III miejsce