Menu

Zajęcia dodatkowe

              

 

KLASY I - III

Nauczyciel

Rodzaj zajęć

Godzina/dzień

sala

Magdalena Domagała

Zajęcia czytelnicze – spotkanie z bajką.

9.50-10.35 czwartek

306

Małgorzata Denuszek

Koło matematyczne

15.40-16.26wtorek

301

Joanna Szafrańska

Koło „Podróże po literaturze”

8.55-9.40 poniedziałek

306

Renata Skobel

Koło -„Tabliczka mnożenia”

10.45 – 11.30 czwartek

306

Agnieszka Piętko

Koło matematyczne

11.50-12.35 piątek

216

Beata Górska

Humanistyczny Omnibus

15.40-16.25 poniedziałek

307

Katarzyna Siedlec

Zajęcia wspierające

11.50-12.35 środa

306

Lidia Kowalska

Zajęcia wspomagające

9.50-10.35 wtorek

306

Marta Trzcińska

Zajęcia wspierające

9.50-10.35 piątek

306

Dorota Kołodziejczyk

Zajęcia wspierające

8.55-9.40 piątek

306

Ewa Wargin

Zajęcia wspierające

14.45-15.30 czwartek

303

Anna Jakubowska

Koło przyrodnicze.

15.40-16.25 wtorek

305

Elżbieta Kołodziejczuk

„3,4 start!”

9.50 – 10.35 środa – kl.3e

201

Elżbieta Kołodziejczuk

„3,4 start!”

10.45 – 11.30 środa – kl. 3c

201

Elżbieta Kołodziejczuk

„3,4 start!”

11.50 – 12.35 środa kl. 3a

201

Elżbieta Kołodziejczuk

„3,4 start!”

9.50 – 10.35 czwartek – kl.3f

201

Elżbieta Kołodziejczuk

„3,4 start!”

10.45 – 11.30 czwartek – kl. 3d

201

Elżbieta Kołodziejczuk

„3,4 start!”

11.50 – 12.35 czwartek kl. 3b

201

 

KLASY IV - VII

Nauczyciel

Rodzaj zajęć 

Godzina/ dzień

Sala

Budzyńska Małgorzata

„Koduj z klasą”

15.40-16.25/wtorek

201

Duda Elżbieta

Zajęcia wspierające – j. polski

14.35-15.30 / piątek

117

Gołaski Wojciech

SKS

15.40 – 16.25 / środa

sd

Izdebska Anna

Koło teatralne w języku angielskim

14.45 -15.30/ poniedziałek

312

Jarząb Krystyna

Zajęcia wspierające – j. angielski

8.00 -8.45 / czwartek

312

Jurgielewicz Łukasz

Koło historyczne

14.45 – 15.30 / środa

117

Karewicz- Zapadko Patrycja

Koło – język angielski

11.50 -12.35/ piątek

306

Koch Małgorzata

SKS

15.40-16.25 / poniedziałek

sd

Kobylarczyk Elżbieta

Zajęcia wspierające – j. polski

13.50 -14.35/poniedziałek

306

Kruk Monika

Zajęcia wspierające – j. polski

12.55-13.40 / wtorek

306

Kunert Katarzyna

Zajęcia wspierające - geografia

13.50-14.35 / środa

117

Leciejewska -Gołębiewska

Sylwia

Zajęcia wspierające – j. polski

15.40-16.25/ czwartek

5

Majchrzak Renata

„ Pogotowie matematyczne”

14.45-15.30 / środa

221

Makarska Małgorzata

Zajęcia wspierające – j. angielski

14.45 -  15.30 / środa

202

Mączewska Agata

Koło techniczne

15.40-16.25 / środa

5

Mieczkowska ELżbieta

Koło plastyczne

15.40-16.25/ wtorek

8

Modelewska Iza

„ Z przyrodą za pan brat”

14.45-15.30 / poniedziałek

223

Nowak Małgorzata

Koło biblijne

14.45-15.30 / piątek

203

Przybyszewski Paweł

Zajęcia wspomagające - matematyka

9.50-10.35/ piątek

216

Saniewski Robert

SKS

14.45 – 15.30

sd

Sałamacha Magdalena

Zajęcia muzyczno - ruchowe

10.00-10.45 / piątek

św

Śleszyński Łukasz

Zajęcia wspierające - matematyka

14.45 – 15.30 / czwartek

215

Zarzycka Jagoda

SKS

15.40-16.25/piątek

sd

Żak Iwona

Zajęcia wspierające – j. polski

8.00-845  / poniedziałek

219