Menu

Małgorzata Budzyńska

Witam!

 Sport i zdrowy styl życia od zawsze był moją pasją. Już, jako uczennica szkoły podstawowej, a potem Liceum trenowałam tenis stołowy i brałam udział w rywalizacjach na szczeblu wojewódzkim i krajowym. Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie o specjalności „ szkolne wychowanie fizyczne”.  W pracy z młodzieżą staram się „zarażać” ich swoją pasją. Dbając o własne ciało, zdrowie i samopoczucie w wolnym czasie nie siedzę na kanapie, ale wypoczywam aktywnie – jeżdżę na rolkach, rowerze, biegam, ćwiczę na siłowni. W celu weryfikacji moich możliwości biorę udział w maratonach i innych rywalizacjach.

Ponadto posiadam przygotowanie do pracy z dziećmi w klasach I-III, dlatego nierzadko prowadzę moje klasy od początku ich edukacji do ukończenia Szkoły Podstawowej, co buduje pozytywne relacje między wychowawcą a wychowankami.

Cały czas staram się dokształcać i doskonalić na różnego rodzaju kursach i szkoleniach. W 2014 roku ukończyłam kurs instruktorski na Polskiej Akademii Sportu w zakresie – „piłka siatkowa” oraz uczestniczyłam w kongresie na temat psychologii sportu. 

W 2015 roku ukończyłam kurs przygotowujacy do programowania w szkole podstawowej " Mistrzowie programowania", oprócz zdobytych wiadomosci i umiejętnosci dało mi to olbrzymią satysfakcję i zadowolenie. Zdobytą wiedzę staram sie przekazywać swoim wychowankom podczas zajeć pozalekcyjnych. 

Lubię wyzwania, dlatego często biorę udział w następujących przedsięwzięciach, do których zapraszam wszystkich zainteresowanych:

nightskating.waw.pl

www.colorfun.pl

pzumaratonwarszawski.com

 

 

 

 

Kontakt

Sala : 201, gimnastyczna
Email: 185mbudzynska@gmail.com
Telefon: