Menu

E-Dziennik

Programy

  

Bip


Nasz Patron

Wtorek 19.06.2018

liczba odwiedzin: 2312011

Certyfikaty

 

 

    

        

 

WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY!

Wiadomości

 •  Link: https://app.twojbudzet.um.warszawa.pl/voting/welcome

  Jak głosować?:

  1. kliknij w link  i wejdź na stronę budżetu partycypacyjnego m.st.Warszawy

  2. kliknij ZAGŁOSUJ

  3. wpisz dwukrotnie swój adres e-mail

  4. wejdź na swoja pocztę - otwórz mail od m.st.Warszawy-kliknij w link

  5. (pojawi się mapka) wybierz dzielnicę Praga Południe, wybierz obszar-Gocław

  6. kliknij WYBIERZ przy ostatnim na liście projekcie nr 29 ,,Sport i zabawa - to nasze prawa"

  7. przejdź do projektów ogólnodzielnicowych, wybierz DALEJ wybierz PRZEJRZYJ PROJEKTY, zagłosuj

 • Uroczystości zakończenia roku odbędą się 22 czerwca w godzinach:

  • 9.00 - klasy V, VI i VII
  • 10.30 - klasy III i IV
  • 12.00 - klasy I i II oraz oddział przedszkolny
 • Zgodnie z harmonogramem Warszawskiego Programu „Lato w Mieście 2018” zapisy na wolne miejsca rozpoczynają się  21 czerwca 2018 roku od godziny 12.00. Zapisy na wolne miejsca będą trwały przez cały okres trwania wakacji tj. do 31 sierpnia 2018 roku. Decyzja o przyjęciu podejmowana jest w szkole, która organizuje Warszawski Program „Lato w Mieście 2018”.

  Rodzice / prawni opiekunowie, którzy wypełnili kartę kwalifikacyjną  w  elektronicznym systemie zapisów - za pośrednictwem strony internetowej  https://warszawa-latowmiescie.pzo.edu.pl  - w terminie  od 17 maja 2018 roku do 29 maja 2018 roku,  ale nie dokonali  do 18 czerwca 2018 roku potwierdzenia woli uczestnictwa  w szkole do której uczeń został zakwalifikowany,  w celu ubiegania się o przyjęcie na wolne miejsca  do Warszawskiego Programu „Lato w Mieście 2018” powinni:

 • 4 czerwca w Szkole Podstawowej nr 215 Warszawa, ul. Kwatery Głównej 13 odbył się finał  VI MISTRZOSTW W TABLICZCE MNOŻENIA DLA UCZNIÓW KLAS III WARSZAWA - Praga Południe z wykorzystaniem kart matematycznych „ Tabliczka mnożenia ”.

  I miejsce zajął Konrad Jaczewski z klasy 3a, zaś II miejsce Marek Szlachetka również z klasy 3a.

  Gratulujemylaugh

  Mistrzostwa w tabliczce mnożenia - Obrazek 1  Mistrzostwa w tabliczce mnożenia - Obrazek 2  

   

 • Zachęcamy wszystkich do udziału w akcji propagującej głosowanie na projekt finansowany z Budżetu Partycypacyjnego. 

  Głosować można od 15 czerwca poprzez stronę internetową Budżetu Partycypacyjnego. Szczegóły akcji znajdują się w załącznikach.

  Regulamin: AKCJA_Sport_i_zabawa.docx

  Karta informacyjna do pobrania: Sport_i_zabawa_karta_informacyja.docx

 • W tym roku już po raz 14. warszawscy uczniowie i studenci mogą ubiegać się o Stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.

  Ten największy samorządowy program stypendialny w Polsce skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, oddziałów gimnazjalnych i szkół ponadpodstawowych oraz studentów uczących się w Warszawie.

  O stypendium mogą aplikować uczniowie i studenci warszawskich szkół, jeśli:

  - dobrze się uczą (średnia ocen nie mniejsza niż  4,0 - uczniowie szkół i 3,5 -  studenci),

  - osiągają sukcesy naukowe, sportowe, artystyczne albo angażują się w działania społeczne,

 • Dzięki ofiarności naszej szkolnej społeczności zebraliśmy 35o kg rzeczy.

  Oto fragment pisma z dn. 28.05.2018r do P. Dyrektor Ewy Żochowskiej:

  „W imieniu Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej składam na ręce Pani Dyrektor serdeczne podziękowania dla społeczności Szkoły oraz Rodziców za zorganizowaną zbiórkę odzieży. Dary zostały przekazane osobom najuboższym, które borykają się z licznymi problemami życiowymi. Dziękujemy każdemu z Państwa, kto dołożył choć najmniejszą cegiełkę w to wielkie Dzieło Pomocy, dziękując w imieniu stowarzyszenia, a przede wszystkim w imieniu wdzięcznych obdarowanych. Życzę Państwu oraz młodzieży i Rodzicom wielu sukcesów dydaktycznych, pedagogicznych i społecznych, spełnienia marzeń i niegasnącej wrażliwości dla drugiego Człowieka.”

 • Uczennice klasy Vc Ula Jastrzębska, Julka Kozdrój, Ala Kowacka i Maja Wrońska w ramach programu Centrum Edukacji Obywatelskiej „PoczytajMy o migracjach przygotowały cykl zajęć dla młodszych kolegów i koleżanek z klasy Id. Zajęcia, przy pomocy książki „Chłopiec z Lampeduzy”, przybliżyły najmłodszym uczniom takie zagadnienia, jak Unia Europejska, migracja, uchodźca.  Wspólne spotkania z młodszymi uczniami miały na celu budowanie szacunku, empatii i tolerancji wobec drugiego człowieka.

  Łukasz Jurgielewicz

 • Bardzo miło nam poinformować, że reprezentacja szkoły w piłce nożnej do lat 10 zajęła trzecie miejsce w dzielnicowym turnieju organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 312.

  Skład drużyny: Oskar Kowacki (kapitan), Maciej Szczepanik, Tadeusz Zalewski, Miłosz Suchorowski, Filip Pokorski, Tomasz Tkaczyk.

  Łukasz Jurgielewicz

  Zapraszamy do albumu fotograficznego

 • 23 maja odbył się Dzielnicowy Konkurs Wokalny „Wszyscy żyjemy pod tym samym niebem”. Celem konkursu była popularyzacja śpiewu oraz języków obcych, promocja osób utalentowanych i motywowanie ich do doskonalenia swoich umiejętności. Komisja konkursowa nagrodziła dwie reprezentantki naszej szkoły. 

  III miejsce zdobyła Iga Kamińska z klasy ID, natomiast Hanna Świetoniowska z klasy 7A została nagrodzona wyróżnieniem.

  Wszystkim uczestnikom gratulujemy  i życzymy dalszych sukcesów.

  Magdalena Sałamacha